چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

شورای عالی ترابری حذف هزینه کالای آتش زا را مصوب کرد

نهمین جلسه هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل بین المللی استان خراسان رضوی روز گذشته به تاریخ 27 خرداد ماه 98 با حضور تمام اعضای هیئت مدیره و بازرسین در محل انجمن برگزار شد .به گزارش روابط ع...

اولین ماموریتم توسعه و تسهیل مراودات تجاری است

صدیقی فر سرکنسول ایران در هرات برای دیدار صمیمی با هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل بین المللی با هدف بررسی و دریافت نقطه نظرات بخش خصوصی در خصوص مسائل حمل ونقلی مهمان انجمن خراسان بود . ...

حضور نماینده انجمن در نشست شواریعالی هماهنگی ترابری

هشتمین جلسه هیئت مدیره انجمن با حضور تمام اعضا و بازرسین به تاریخ 19 خرداد ماه 98 در محل انجمن برگزار گردید .به گزارش روابط عمومی انجمن از نماینده انجمن برای حضور در 211 امین نشست شورایعالی هماهن...

فراخوان تعیین اسم برای همایش ملی ترانزیت آغاز شد

هفتمین جلسه هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل بین المللی روز گذشته به تاریخ 12 خرداد 98 با حضورتمام اعضای هیئت مدیره و بازرس منتخب در مجمع عمومی عادی برگزار شد .به گزارش روابط عمومی انجمن م...

صورت جلسه اولین نشست مشترک با گمرک ارسال شد

ششمین جلسه هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل بین المللی روز یکشنبه به تاریخ 5 خرداد ماه 98 با حضور تمام اعضای هیئت مدیره در محل انجمن برگزار شد .به گزارش روابط عمومی انجمن صورت جلسه اولین ن...

شورای عالی ترابری حذف هزینه کالای آتش زا را مصوب کرد اولین ماموریتم توسعه و تسهیل مراودات تجاری است حضور نماینده انجمن در نشست شواریعالی هماهنگی ترابری فراخوان تعیین اسم برای همایش ملی ترانزیت آغاز شد صورت جلسه اولین نشست مشترک با گمرک ارسال شد
نویسنده : - 1398/01/26 - تعداد نمایش (80)


نخستین جلسه هیئت مدیره انجمن در سال 98 با حضور تمام اعضای هیئت مدیره و بازرسین به تاریخ 25 فروردین ماه سال جاری در محل انجمن برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی در اولین جلسه هیئت مدیره احمد زمانیان یزدی ضمن تبریک سال نو گفت: امیدواریم در سال 98 شاهد رونق اقتصادی در حوزه حمل ونقل باشیم وبا پیگیری های مجدانه بتوانیم مشکلات شرکت های حمل ونقل بین المللی بیش از پیش حل کنیم .
در ابتدای جلسه پیرو رونوشت وزارت خارجه شمال شرق کشور در رابطه باپیگیری موضوع اعمال عمل متقابل درخصوص در ج 5 پلاک در ویزای رانندگان ایرانی از سوی طرف افغانی که جهت ملاحظه و اطلاع ارسال شده بود قرائت شد .
د رادامه جلسه نامه مربوط به آمار فعالیت شرکت های حمل ونقل بین المللی با دایره کارنه تیر اتاق بازرگانی در سال 97 نیز قرائت شد .
همچنین در ادامه جلسه نامه ارسالی از دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور دررابطه با گزارش هایی مربوط به چالشهای تردد رانندگان ایرانی در دیگر کشور ها قرائت و مقرر شد با توجه به اهمیت موضوع این مسئله توسط هیئت مدیره پیگیری و با برگزاری جلسات میزگرد چالشهای مطرح شده بررسی شود و پیشنهادات انجمن خراسان برای حل این معضلات ارسال شود .
در ادامه جلسه نامه ارسالی از وزارت خارجه شمال شرق کشور مبنی بر پیگیری مشکل اذحام و تردد ناوگان ایرانی در مرز ردوغارون که توسط سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در هرات پیگیری شده بود قرائت شد و مقرر شد تا این مسئله از سوی انجمن خراسان بررسی شود تا مشکلات در این مرز مرتفع گردد .
همچنین در ادامه جلسه نامه ارسالی از سوی شرکت ستاره یاران زمین در رابطه مشکلات موجود در ترانزیت و حمل ونقل بین المللی که در چند بند تنظیم شده بود قرائت و مقرر شد توسط کمیته های انجمن مورد بررسی قرار گیرد تا در نهایت توسط هیئت مدیره انجمن پیگیری شود .
در ادامه مسائل حقوقی و مالی انجمن مورد بررسی قرارگرفت و زمان مجمع عمومی عادی انجمن تعیین گردید که در روز های آتی اعلام خواهد شد .
همچنین در این جلسه مقرر شد تا به منظور جمع اوری کمک های انسان دوستان به هموطنانمان در لرستان شماره حسابی از سوی دو تن از اعضای انجمن معرفی شود تا در نهایت این کمک ها به هلال احمر استان لرستان ارسال شود .