جمعه ، 06 ارديبهشت 1398

یک سال با ترابرد....

نشریه ترابرد طی یک سال گذشته دست به اقدامی نوین زد و با برگزاری میزگردهای تخصصی در هر شماره تلاش کرد تا مشکلات و دغدغه های حوزه حمل و نقل بین المللی را به گوش مسئولان و دولتمردان برساند با این ام...

انجمن در آزمون تصمیم گیری

دومین جلسه هیئت مدیره انجمن روز گذشته به تاریخ 2 اردیبهشت 98 با حضور تمام اعضا و بازرسین در محل انجمن برگزار شد .به گزارش روابط عمومی انجمن در این جلسه هیئت مدیره میزبان رئیس اداره ترانزیت و کارش...

(( حمل و نقل صنعت محجور ))

باسمه تعالی تجميع ، تخريب و نوع سازي قوانين در حوزه حمل و نقل بين المللي در کشور اصل اجتناب ناپذير والزام عملي دارد .حمل و نقل، پایه های پل رابطی است که بخش های مختلف جوامع با عبوراز روی آن، به س...

شناسایی ورتبه بندی موانع توسعه حمل¬ونقل جاده¬ای (ترانزیت) منطقه خراسان رضوی

بخشی از مقاله پایان نامه کارشناسی ارشد با موضوع: ذکریا ابوبکری ماکویی *، داوود کاوه مقدمهبخش‌ حمل و نقل‌ پدیده‌ای‌ است‌ پویا، فراگیرو پیچیده‌ که‌ رشته‌های&...

نخستین جلسه هیئت مدیره انجمن در سال 98 برگزار شد

نخستین جلسه هیئت مدیره انجمن در سال 98 با حضور تمام اعضای هیئت مدیره و بازرسین به تاریخ 25 فروردین ماه سال جاری در محل انجمن برگزار شد .به گزارش روابط عمومی در اولین جلسه هیئت مدیره احمد زمانیان ...

یک سال با ترابرد.... انجمن در آزمون تصمیم گیری (( حمل و نقل صنعت محجور )) شناسایی ورتبه بندی موانع توسعه حمل¬ونقل جاده¬ای (ترانزیت) منطقه خراسان رضوی نخستین جلسه هیئت مدیره انجمن در سال 98 برگزار شد
نویسنده : - 1398/01/26 - تعداد نمایش (27)


نخستین جلسه هیئت مدیره انجمن در سال 98 با حضور تمام اعضای هیئت مدیره و بازرسین به تاریخ 25 فروردین ماه سال جاری در محل انجمن برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی در اولین جلسه هیئت مدیره احمد زمانیان یزدی ضمن تبریک سال نو گفت: امیدواریم در سال 98 شاهد رونق اقتصادی در حوزه حمل ونقل باشیم وبا پیگیری های مجدانه بتوانیم مشکلات شرکت های حمل ونقل بین المللی بیش از پیش حل کنیم .
در ابتدای جلسه پیرو رونوشت وزارت خارجه شمال شرق کشور در رابطه باپیگیری موضوع اعمال عمل متقابل درخصوص در ج 5 پلاک در ویزای رانندگان ایرانی از سوی طرف افغانی که جهت ملاحظه و اطلاع ارسال شده بود قرائت شد .
د رادامه جلسه نامه مربوط به آمار فعالیت شرکت های حمل ونقل بین المللی با دایره کارنه تیر اتاق بازرگانی در سال 97 نیز قرائت شد .
همچنین در ادامه جلسه نامه ارسالی از دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور دررابطه با گزارش هایی مربوط به چالشهای تردد رانندگان ایرانی در دیگر کشور ها قرائت و مقرر شد با توجه به اهمیت موضوع این مسئله توسط هیئت مدیره پیگیری و با برگزاری جلسات میزگرد چالشهای مطرح شده بررسی شود و پیشنهادات انجمن خراسان برای حل این معضلات ارسال شود .
در ادامه جلسه نامه ارسالی از وزارت خارجه شمال شرق کشور مبنی بر پیگیری مشکل اذحام و تردد ناوگان ایرانی در مرز ردوغارون که توسط سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در هرات پیگیری شده بود قرائت شد و مقرر شد تا این مسئله از سوی انجمن خراسان بررسی شود تا مشکلات در این مرز مرتفع گردد .
همچنین در ادامه جلسه نامه ارسالی از سوی شرکت ستاره یاران زمین در رابطه مشکلات موجود در ترانزیت و حمل ونقل بین المللی که در چند بند تنظیم شده بود قرائت و مقرر شد توسط کمیته های انجمن مورد بررسی قرار گیرد تا در نهایت توسط هیئت مدیره انجمن پیگیری شود .
در ادامه مسائل حقوقی و مالی انجمن مورد بررسی قرارگرفت و زمان مجمع عمومی عادی انجمن تعیین گردید که در روز های آتی اعلام خواهد شد .
همچنین در این جلسه مقرر شد تا به منظور جمع اوری کمک های انسان دوستان به هموطنانمان در لرستان شماره حسابی از سوی دو تن از اعضای انجمن معرفی شود تا در نهایت این کمک ها به هلال احمر استان لرستان ارسال شود .